Yaşam alanlarını daha güvenli ve kullanışlı hale getirmek için alarm sistemleri, güç kaynağı ve network gibi hizmetler sunuluyor. Ev ve iş yerlerinizi takip etmek, dış cephesinde yerleştirilen dinleme ve kayıt cihazları ile kendinizi güvenlik altına almış olacaksınız. İskenderun bölgesinde yaşayan kişilerin verilen hizmetlerden faydalanmaları için iletişim adreslerinden ulaşmaları mümkün. Kalabalık ve tenha olan yerleşim yerlerinde olabilecek doğal afet ve diğer yapay unsurlar için güvenlik önlemleri geliştirilen cihazlarla alınmış bulunuyor.

Güvenlik Alarmı Sistemleri

Standart kullanıma sahip olan alarm ürünlerine ek olarak; gelişmiş teknoloji ile üretilmiş ve kullanım açısından kolay bir fonksiyona sahip sistemlerle çalışılıyor. Bina iç ve dış cephesine yerleştirilen ve yaşam alanını daha korumalı hale getiren uzaktan çalışma sistemine sahip alarmlar bulunuyor. Alarm özelliğine göre değişen ve kamera desteği veren ürün hizmetleri hakkında bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir. Kamera sistemleri ile desteklenen alarm kurulumlarını yaşadığınız bina içinde olmadığınız zaman uzaktan da takip edebilirsiniz.

Uzaktan Takibi Yapılan Kamera Kurulumları

Binaya ya da dış çevreye yerleştirilen kameraları takip etmek için her zaman aynı mekanda olmayabilirsiniz. Bu yüzden gittiğiniz her yerden evinizi ve iş yerinizi takip etmek için uzaktan kamera sistemi geliştirilmiştir. Network bağlantıları ile telefondan ya da laptoptan kameraları uzaktan kontrol edebilir ve kayıtlarını takip altına alabilirsiniz. Seyahat ya da iş nendi ile gitmek zorunda kaldığınız yerlerden evinizi, iş yerinizi ve diğer bölgeleri telefonunuzdan network bağlantısı sayesinde daha kolay kontrol altına almış olursunuz. Tek bir tık ile kamera yönünü değiştirebilir, bakış açısını yakınlaştırabilir ve alarm sistemlerinin devreye girmesi için onay verebilirsiniz.

Yangın Alarm Sistemleri

Doğal afetlerden biri sayılan yangınlara erken müdahale etmek büyük kayıpların önüne geçmeyi sağlar. Bu nedenle AVM, fabrikalar, iş yerleri, kurumsal sektörler ve diğer özel hizmet yerleri için yangın kurulumları yapılıyor. Hassas takip özelliği ile en küçük dumanda bile alarm vermesini sağlayan kurulum cihazları yer alıyor. Eviniz ve çiftlikler için en çok tercih edilen yangın alarmları sayesinde can ve mal güvenliğinizi kontrol altına almış olursunuz. Yangın esnasında uzaktan kontrol edilebilen cihaz ayarları sayesinde olası durumlara karşı bütün önlemleri tek bir dokunuş ile almış olursunuz. Alarm sistemleri kullanım alanına göre farklı özelliklere sahiptir. Yangın esnasında açılabilir kontrollü pencerelere eklenen uzaktan ayarlamalı alarm sistemlerine de yer verilir. Teknolojik alarm çalışmalarını takip eden firma bu sayede müşterilerine birçok güvenlik hizmetini sağlıyor.

Network Ürün Hizmetleri

Toplu yaşam alanları ve işlek olan mekanlar için network kurulumları da yapılıyor. Kalabalık içinde müdahale edemediğiniz hırsızlık, gasp ve diğer olaylar için kamerayı kontrol edebilirsiniz. Uzakta gelişen olayları telefon ve bilgisayar ekranına taşıyan network bağlantıları ile internetin olduğu her yerde yaşam alanlarınızı kontrol altına almış olursunuz. İnternet bağlantısı üzerinden çalışan kamera ve diğer alarm ürünlerini dilediğiniz gibi görüntü kalitesi açısından ayarlayabilirsiniz. Network sadece iş yerleri için değil çiftlik ve evler içinde eklenebilir. Yazlık ve kışlık eviniz varsa, mevsimsel olarak tatile gittiğiniz yerler varsa evlerinizi koruma altına kamera sistemleri ile koruyabilirsiniz. Uzakları yakın eden sistem kurulumu ve network işleyişi ile kullanımı kolay ve güvenilir yapıya sahiptir. Gece görüşlü kameralar ile görüntü bozukluğu yaşamadan internetten binaları ve çevresini takip edebilirsiniz.

Güç Kaynağı Kurulumları

Güvenlik firmaları için olmazsa olmaz güç kaynağı hizmetlerinden yararlanan birçok iş yeri vardır. Güç kaynağı ile çekimleri kapatana kadar devam eden kamera sistemleri, kapatılana kadar açık kalan network bağlantıları ve diğer alarm sistemleri için hizmetler veriliyor. Güvenliğin kontrol altına alınması ve daha kaliteli kayıtlar alınması için güç kaynağı kurulumları yapılır. Çekim alanları ve buna benzer sahalar için dikilen güç kaynakları sayesinde internet ve diğer bağlantıların kurulumu daha korumalı hale gelecektir.

Ara
Haritada Gör