Personel takip sisteminin firmaya ve fabrikaya birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar; parmak izi sayesinde hızlı ve kolay bir biçimde geçiş kayıtlarının yapılması, kullanıcı tanımlamasını yüksek bir hassasiyetle yapılmasının sağlanması ve şifreli girişe karşı olan güvensizlik sorununun bulunmaması şeklinde sıralanmaktadır.

Personel takip sistemlerinin işletme ve fabrikalar katmış olduğu bir diğer avantaj da hem zamandan hem maliyetten tasarruf ederek hem de personel yükünü azaltarak oluşabilecek hataları en aza indirgemek şeklinde de açıklanmaktadır.

Personel Takip Sistemleri Nedir?

Personel takip sistemi işletme ve fabrikalarda insan kaynakları bölümüne bağlı olarak zamandan tasarruf etmek ve insan hatalarını minimum düzeye çekmek amacıyla kullanılmakta olan elektronik bir program olarak tanımlanmaktadır.

Personel Takip Sistemleri Neden Kullanılır?

Personel takip sistemleri, işletmelerin ve fabrikaların giriş bölümlerine kurulan personel takip cihazı, kartlı personel cihazı ve yüz tanıma cihazından oluşmaktadır. Personel takip cihazları bir kablo yardımıyla ya da usb ve flash bellek aracılığıyla personel giriş çıkışlarını inceleyen bir programa aktarılması ve personel giriş çıkışları programının bu giriş çıkış saatlerine göre personelin puanlamasının yapılmasını ve maaşının hesaplanmasını sağlamaktadır.

Personel Takip Sistemlerinin Kullanılmasındaki Asıl Amacı Nedir?

Personel takip sistemlerinin kullanılmasındaki asıl amaç birçok sebepten oluşmaktadır. Parmak izi okuyucularının özgün olması, sistemin hiç hata yapmaması, özgün parmak izi sayesinde giriş yapan personelin kimliğinin görülmesi, parmak izinin ödünç verilememesi, yetkili kişilerin erişime sahip olması, cihazın parmak izini tanımlama süresinin 1 saniyeden az olması, sesli yönlendirme ve uyarı yapması, bağımsız ve online bir biçimde uzaktan da kontrol edilebilir olması şeklinde sıralanmaktadır.

Personel Takip Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlar Nerelerdir?

Personel takip sistemleri giriş çıkışın toplu bir biçimde gerçekleştiği, tekstil sektörü, deri sektörü, makine sektörü, kamu kuruluşları ve alanları, inşaat alanları, tuvalet giriş çıkışları, yemekhane girişleri, turnike sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, okul, dershane ve öğrenci yurtları, fabrikalar ve özel işletmeler gibi alanlarda tercih edilerek kullanılmaktadır.

Siber Güvenlik Firması Tarafından Sağlanan Hizmetler Nelerdir?

Hatay ilinin İskenderun ilçesine bağlı bölgesinde hizmet vermekte olan Siber güvenlik firmasının verdiği hizmet oldukça büyük önem taşımaktadır. Firmanın verdiği hizmetler; Personel Takip Sistemleri, Firma Güvenlik Sistemleri, Alarm Sistemleri, Yangın Alarmı Sistemi, Güç Kaynağı, Network Ürünleri ve Geçiş Kontrol Sistemleri şeklinde sıralanmaktadır. Yakın zamanda verdiği hizmetler arasına eklemek üzere uzun süredir araştırma ve üzerinde çalışma yaptıkları Fiber Sonlandırma İşlemi hizmetleri de müşterilerin huzuruna sunulacaktır.

Firmanın sunmuş olduğu siber güvenlik hizmetleri, toplu giriş çıkış yapılan alanlarda hırsızlığı önlemek, güvenliği sağlamak, yangını önlemek, maliyeti azaltmak, siber zorbalıkları azaltmak, personeli takip etmek ve zamandan tasarruf etmek gibi önemli işlemleri sağlaması açısından müşterilerine kaliteli, güvenilir, dikkatli ve uygun fiyatlı bir biçimde sunmaktadır.

Firma siber güvenlik sektöründeki öncü firmalardan biri olmayı başararak sektörde kısa sürede adını duyurmuş olan bir firmadır. Firmanın çalışmakta olduğu kurum ve kuruluşların sayısı oldukça fazla olmasına rağmen halen daha müşteri portföyü gün geçtikçe artmaktadır. Çünkü müşterileri olan iş yerleri ve fabrikalar gibi ünlü markalarında arasında bulunduğu portföyündeki kişiler, firmanın güvenlik hizmetlerinden memnun kaldıklarını çevrelerine ileterek firmaya yönlendirmektedir.

Firma siber güvenlik hizmetleri olan; yangın alarm sistemi, personel takip sistemi, firma güvenlik sistemi, güç kaynağı ve geçiş kontrol sistemleri gibi bütün hizmetlerini güler yüzlü, kaliteli, dikkatli, güvenli ve uygun fiyatlı bir biçimde yaptığı için müşterilerin memnuniyetini sağlamakta zorluk çekmemektedir.

Ara
Haritada Gör