Personel Takip Cihazları Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Özel ve kurumsal çalışma alanları için geliştirilmiş kamera sistemlerine yer veriliyor. Mesafe ve görüntüyü olduğu gibi yakınlaştırma özellikleri ile farklı kamera kayıt aygıtlarını bulabilirsiniz. Kamera sistemleri ve diğer alarm cihazları ile çalışma alanları daha güvenli hale gelecektir. Çalışma yerindeki personel takibi için uzun metraja sahip ve pixeli büyük olan kamera kurulum hizmetleri bulunuyor.

İş Yerlerine Özel Kamera Kurulumu

Güvenlik firmaları arasında farklı kurulum ürünlerine sahip olan, teknolojiye ayak uyduran, can ve mal güvenliğinin korunması için geliştirilmiş cihazların bulunduğu kaliteli bir firmadır. Yeni çıkanlar listesinde yer alan kamera ve alarm cihazlarının talep edilmesi ve kurulumu için benzer ürünlere yer verildiğini görmek mümkün. İş yerlerinin her köşesini tek bir kamera düzeneği ile görmek ve yakınlaştırma cihazları ile uzağı yakın eden kullanım özelliğine sahiptir.

Network Bağlantıları İle Personel Takibi

İş yeri sahibi ya da görevlisi iseniz çalışan personelleri uzaktan da takip edebilirsiniz. İş yerinde olmadığınız zamanlarda telefonunuzdan ya da taşınabilir cihazlardan network bağlantısı ile kamera içine kadar girebilirsiniz. Bu sayede ülke dışında bile olsanız çalışanlarınızı internet üzerinden sağlanan kamera kayıtları ile yakından takip edebilirsiniz. Tek bir kameranın çok amaçlı kullanım özelliklerine sahip olduğunu görmek mümkün. Network ve güç kaynağı ile personel takibi daha kolay hale gelmiştir.

Cihaz Alımlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İskenderun bölgesinde yaşıyorsanız; çalıştığınız ve diğer faaliyetlerde bulunduğunuz yerleri kamera takibi altına alabilirsiniz. İskenderun bölgesinde hizmet veren firmanın müşteri sayısı da fazladır. Son teknolojik ekipman malzemeleri ile çalışılan ve en son geliştirilen kayıt ve görüntü cihazlarının tercih edildiği güvenilir firmadır. Cihaz alırken kullanım amacına, nereye kurulacağı ve güç kaynağı desteği alıp almadığına bakılmalıdır. Elektriklerin gitmesi durumunda hem internet hem de elektrik enerjisi sağlayan kaynaklar ile kameralar her durumda kayıt edebilecektir.

Ev içi ve dışına özel geliştirilmiş kamera aygıtları vardır. Görüntülemek istediğiniz bölgelere kurulan kameralar ile gün boyu uzaktan ya da yakından evinizi takip etmeniz mümkün. İş yerleri için gece görüşlü kamera aygıtlarının kullanım alanı genişletilmiştir. Görüntü kalitesi arttırılmış, alarmı daha hassas hale getirilmiştir.

Kamera ve Alarm Aygıtları

Aynı anda iki aygıtında kullanıldığı büyük çalışma iş yerleri vardır. Personelin fazla olması ve sürekli yakından takibin zor olduğu çalışma yerleri bulunuyor. Kullanım amacına ve göstereceği işleve göre kamera seçmek ve kurulumunu yaptırmak doğru tercih olabilir. Aynı şekilde alarm kullanımları da doğal afet olayları ve olası yangınlarda uyarıcı niteliğini taşıyor. Kamera düzeneğine yerleştirilen ses ve görüntü kayıtları ile aynı anda iki işi kontrol altına alabilirsiniz. Alarmları olası hırsızlık ve soygun gibi durumların önüne geçmek için iyi yerlere kurulması gerekiyor. Yer kaplamayan ve gizli bölmelere de yerleştirilebilen kamera ve aygıtları ile iş yerleri artık daha güvenli ve daha çalışılabilir hale gelmiştir.

Personel Takibi İçin Güvenlik Aygıtları

Personellerin iş yerine girerken kontrol edilmesi için geliştirilmiş parmak sistemi ile çalışan giriş cihazları geliştirilmiştir. Kamera sistemi ile tanıyan, aynı zamanda parmak izi okuyan diğer güvenlik aygıtlarının da kurulumu yapılıyor. Tek tek yapılan personel giriş kontrollerinde gelmeyen çalışanlar tespit edilerek listeye eklenmesi daha hızlı oluyor. Firma, hem çalışma disiplini hem de çalışan güvenliği için geliştirmiş olduğu kamera ve ses aygıtlarının kurulumunu müşterilerinin talebi doğrultusunda yapıyor.

Güvenlik aygıtları uzaktan kumanda ile çalışan, ses ve görüntü kayıtlarını aynı anda yapan gelişmiş özelliğe sahiptir. Fabrika gibi kalabalık personele sahip olan iş yerlerine bu çok amaçlı cihazların kullanımı tavsiye ediliyor. Personel parmak izi ile onay veren ve girişleri ancak bu şekilde aktif hale getiren sıkı denetim güvenlik cihazları da bulunuyor. Cihaza uygunluk olmadığı durumda alarm sistemi devreye giriyor.

Ayrıca Siber Güvenlik firması olarak size sunduğumuz tüm ürünlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ara
Haritada Gör