Güvenlik sistemleri, işletmelerin iç, dış ve çevre denetim ve kontrollerini sağlamak için ihtiyaç duyulan görüntüleme sistemleri olarak tanımlanmaktadır. Güvenlik sistemleri çeşitli kamera sistemleri ile dijital kayıt cihazlarından görüntülerin izlenebilmesi için kayıt cihazı, kamera ve monitörlerden oluşan bir sistemdir. Büyük kuruluşlar için çevre güvenlikleri ve bilgi güvenlik sistemleri için merkezi güvenlik sistemleri kurulur. Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte, kurumlar ve kişisel sitelere yapılan siber saldırılar güvenlik tedbirlerinin alınmasının önemini ortaya koymaktadır. Siber Güvenlik sistemleri, kötü amaçlı kişilerden, kurumsal ve kişisel bilgilerin korunması için alınan bir takım tedbirlerdir. Firmamız Hatay ve İskenderun bölgesinde hizmet vermekte ve talep doğrultusunda hizmetlerini ülke geneline yaymaktadır.

Siber Güvenlik

Son yılların en çok kullanılan terimlerinden birisi olan siber güvenlik terimleri, bilgi güvenliği, gizliliğin korunması, sızmaların önlenmesi için yapılan çalışmalar bütünüdür. Çeşitli nedenlerden dolayı, elektrik kesintileri ve arızalardan kaynaklı ya da rakipler tarafından yapılan sanal saldırılara karşı savunma sisteminin geliştirilmesi ve bilgileri kurtarma becerisi olarak siber güvenlik tedbirleri uygulanır. Günlük hayatta sürekli olarak birçok özel ve kamu kurumlarına hacker saldırılarının olduğu ve kurumların zarara uğratıldığı haberler duyulmaktadır. Firmamız sizleri her türlü hacker saldırılarına karşı korumak, sistemlerinizi güven altında tutmak için hizmet vermektedir.

Alarm Sistemleri

Network sistemlerinin kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, küçük büyük tüm işletmeler çeşitli olaylara karşı alarm sistemlerini kullanmaya başlamışlardır. Genellikle hırsızlık olayları, yangın olaylarına karşı uyarı alarm sistemleri kullanarak caydırıcı ve uyarıcı sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız iş yerleri ve evler için güvenlik kamera sistemlerini başarı ile kurmaktadır. Büyük binalar ve iş yerleri için merkezi güvenlik sistemleri kurarak, yangın alarm sistemi, görüntü kamera sistemlerini kurmakta ve tüm verileri bir merkezde toplayabilmektedir. Merkezi sistemlerin faydaları, tüm alanların güvenlik sistemlerini bir noktadan kontrol etme ve yönlendirme işlemleri daha kolay olabilmektedir. Merkezi sistemlerde geçmişe dönük olarak görüntü kayıtlarını inceleme ve olaylar hakkında bilgi sahibi olabilme avantajı da bulunmaktadır.

Geçiş Kontrolleri

Firmamız tüm güvenlik sistemlerinde yeterli tecrübeye sahiptir ve geniş hizmet ağı bulunmaktadır. Büyük iş yerleri ve iş merkezlerine yapılacak olan girişleri kontrol altında tutmak için gerekli olan, çeşitli geçiş kontrol sistemlerini kurmakta ve gerekli olan tüm ekipmanların satışını yapmaktadır. Güvenlik sistemlerinin düzgün çalışması ve enerji kesintilerinde sorun yaşanmaması için güç kaynağı sistemlerinin güvenlik sistemlerine entegre edilmesini yapmaktadır. Güç kaynağı sayesinde tüm güvenlik ve alarm sistemleri kesintisiz olarak sağlanmaktadır.

Ip Kameralar

Ip kameralar çeşitli sensörler yardımıyla sağlanan görüntülerin sayısal değerlere dönüştürülmesi ve network sistemleri üzerinden görüntüleri farklı noktalara ileten kamera sistemleridir. Genellikle güvenlik amacıyla kullanılan ıp kamera sistemleri merkezi güvenlik sisteminin en önemli parçasıdır ve işletmelerin verimliliğinin, kalitesinin artmasını sağlamaktadır. Merkezi sistemler kullanıcılarına düşük maliyette geniş güvenlik önlemleri sunmaktadır.

Fiber Optik

Işık kaynağının sinyallerinin hedefe iletilmesi işlemlerine fiber denilmektedir. Fiber kablolar, sinyal kaybını önlemek için kullanılan bir teknolojidir. Fiber optik kabloların yapıları saç telinin kalınlığında üretilmiş ve veri akışını en iyi sağlayan, veri kaybının önüne geçen yapıya sahiptir. Firmamız yaptığı merkezi güvenlik sistemleri işlemlerinde yakın zamanda fiber optik sonlandırma işlemlerini yapmaya başlayacaktır. Fiber sonlandırma işlemleri özel kutular aracılığı ile yapılmaktadır. Sonlandırma kutuları duvar tipi ve kabinet olmak üzere iki çeşit olarak kullanılır. Merkezi güvenlik sistemlerinde kullanılan kablolar sonlandırma kutularına kadar getirilir. Firmamız çalışmaları arasında yer alan fiber optik kablolar ile daha fazla bilginin aynı anda taşınması sağlanacaktır.

 

 

Ara
Haritada Gör