Kamera sistemleri, güvenlik açısından en önemli noktaların başında geliyor. Ne de olsa bu sayede hem caydırıcılık sağlanması hem de güvelik açısından her yerin kontrol altında tutulması mümkün olabiliyor. Aynı zamanda kameralar sayesinde herhangi bir beklenmedik ve istenmeyen durum olduğu zaman da hukuki açıdan delil teşkil etmesi mümkün olabiliyor. Bu nedenle Siber Güvenlik tarafından sağlanan üstün depolama imkanları bir mahallin güvenliğini tam olarak sağlamak adına çok büyük önem arz ediyor. Buna ek olarak görüntü kalitesi de büyük önem taşıyor. Görüntü kalitesi Siber Güvenlik tarafından her daim en üst çözünürlük ve en üst kalitede sağlanıyor. Böylelikle iş ortaklarımızın arzu ettiği denetim tam olarak sağlanmış oluyor.

Olan Biteni Anlık Olarak Takip Etme İmkanı Artık Mevcut

Kamera sistemlerinin gerekli olmasının ardında yatan bir diğer önemli neden ise bu sistemler sayesinde mahalde bulunulması mümkün olmayan durumlarda da olup biteni takip edebilmek. Gerçekten Siber Güvenlik tarafından İskenderun’da sunulan donanımlı ve kaliteli kamera sistemleri sayesinde her türlü görüntüyü kaydetmek ve arzu edilen her yerden izlemek mümkün hale geliyor. Bu nedenle mülk sahipleri içleri rahat bir şekilde mahalli terk edebiliyor ve diledikleri yerden mahalli kontrol altında tutma imkanına sahip oluyorlar. Elbette bu duruma olanak tanıyan firma Siber Güvenlik olduğundan dolayı bu kontrol her daim eksiksiz gerçekleşiyor. Görüntü kalitesinin yüksek kalitede aktarılması ise mülk sahiplerini ayrıca rahat ettiriyor ve güvenliğin tam olarak sağlanmasını kolay hale getiriyor.

Kamera Sistemlerinin Ek Sistemler ile Daha Zengin Hale Getirilmesi

Kamera sistemlerinin elbette bazı ek sistemler ile zenginleştirilmesi de son derece önemli bir nokta olarak dikkat çekiyor. Zira bu sayede oldukça rahat bir şekilde görüntülerin kaydedilmesine ek olarak alarm sistemlerinin anlık olarak takip edilmesi ve herhangi bir beklenmedik hale karşı olay yerine güvenlik güçlerinin sevk edilmesi de imkan dahilinde olabiliyor. Şüphesiz ki bu durumda her daim özenli ve dikkatli davranılması lazım geliyor.

Öncü Firma Olarak Her Daim Mülk Sahibinden Teyit

Siber Güvenlik de bu alanda öncü firmalardan bir tanesi olarak tanınıyor. Buna ek olarak güvenlik güçlerinin onay yerine sevk edilmesinden evvel her daim mülk sahibinin onayı aranıyor. Bu sayede olası hatalar da tamamıyla önlenmiş oluyor. Aynı zamanda tüm bunların merkezi bir sistem üzerinden kontrol edilmesi de hizmet kalitesini bariz bir şekilde artırıyor. Ekibin deneyim sahibi olması da müşteri memnuniyetini daima en üst noktada tutuyor.

Kamera Sistemleri Giriş Çıkış Kontrolünde de İş Ortaklarına Yardımcı Oluyor

Kamera sistemlerinin sadece hırsızlık ve benzeri olaylara karşı önlem ve kanıt olarak kullanılması pek çok zaman yeterli olmuyor. Ne de olsa çok daha farklı görüntülerin de kayıt altında bulundurulması gerekebiliyor. İşte şu halde, Siber Güvenlik tarafından sunulan plaka okuma hizmetleri de büyük önem arz ediyor. Bir alana giren ve çıkan her türlü aracın plakası son derece net bir şekilde bu kamera sistemleri tarafından eksiksiz bir şekilde görüntülenebiliyor. Aynı zamanda bu kamera sistemlerinin otoparklarda kullanılması da mümkün olabiliyor. Otopark güvenliğinin ve giriş çıkış kontrolünün bu sayede sağlanması tam olarak mümkün hale geliyor. Aynı zamanda bu görüntülerin yüksek çözünürlükte olması da hizmeti çok daha başarılı hale getiriyor.

Yangın Alarm Sistemlerinin Kamera Sistemleri ile Desteklenmesi

Kamera sistemleri ile desteklenmesi gereken bir diğer unsur ise yangın alarm sistemleri. Ne de olsa yangın pek çok mülk sahibinin adeta korkulu rüyası haline gelmiş durumda. Siber Güvenlik tarafından anlık yapılan takip neticesinde bu gibi bir durum tespit edilmesi halinde olay yerine anında itfaiye sevk edilebiliyor. Aynı zamanda mülk sahibine anında ulaşılarak yanlış anlaşılmalara da hiçbir zaman mahal verilmiyor. Yangın alarm sistemlerinin anlık olarak özenli ve dikkatli takibi de ilk müdahalenin yapılması ve vakit kaybının önlenmesi açısından çok büyük önem arz ediyor. Kamera sistemlerine neden ihtiyaç var? sorusuna ise kısaca bu şekilde yanıt vermek mümkün olabiliyor. Ancak elbette bunlar ile de sınırlı kalmak zorunlu değil ve çok daha geniş güvenlik önlemleri için İskenderun’da faaliyet gösteren Siber Güvenlik firması ile irtibat kurulması icap ediyor.

Ara
Haritada Gör