Firma, müşterilerinin can ve mal güvenliğini korumak için takip ettiği teknolojik kurulum çalışmaları ile hizmet veriyor. Uzaktan kontrol edilebilen siber güvenlik sistemleri sayesinde kişilerin yaşam alanları yaşanabilir hale gelecektir. Kalabalık ve yol üstü olan binalar için kurulumu yapılan kontrollü güvenlik sistem kurulumları yapılıyor. İskenderun da yaşayan müşterilerinin güvenlik önlemlerini almaları için birçok hizmet ürününü çalışma kataloğunda bulunduruyor. Kullanım amacına göre farklı model ve ayarlarda güvenlik sistemleri bulmanız mümkün.

Güvenlik Kamera Kurulumları

Kamera sistem kurulumlarında öncülük yapan ve daha önce görülmemiş kamera kalitesini yakalayan kurulumlar yapılıyor. Kamera kurulum sayısına göre düzenlenen network ekran ayarları sayesinde binaları ve diğer yerleşim bölgelerini her açıdan görmeniz sağlanıyor. Kamera sistemleri işinde uzman ekip tarafından verilen adrese gelerek kısa sürede kurulumlar sağlanıyor. Hızlı ekip çalışması ve güvenli hizmet için teknik servisten destek alınabilir. Farklı özellikte ve görüntü kalitesine sahip, pixel olarak uzun metrajlı kayıtları yapabilen kameralar yerleştiriliyor.

Alarm Kurulum Hizmetleri

Kalabalık olan toplu yaşam ve çalışma alanları için olası durumlara önlem olarak kurulumu yapılan alarm sistemleri mevcuttur. Bu sayede can güvenliği sağlanmışken, çalışma alanlarında hırsızlık ve soyguna neden olan hareketlere karşı hassasiyet içeren alarmlar ürünleri bulunuyor. Alarmların şifrelenmesi ve yetkili kişilerin kontrolü ile çalışma ayarlarının yapılabildiği yapıya sahiptir. Gelişmiş teknolojik malzemeler ile tasarlanmış ve mekana göre değişen alarm seçenekleri ile müşterilerinin isteğine yer vermiş olur. Yangın alarmının anlık çalışması için geliştirilmiş hassas sinyal kurulumu vardır.

Uzaktan Kamera Takip Hizmetleri

Güvenlik kameraları sadece bilgisayar başında oturarak takip edilecek bir faaliyet değildir. Kamera kurulumunun olduğu mekanda her zaman bulunmayabilirsiniz. Bunun için uzaktan yardım ve destek hizmeti altında kameralar network üzerinden kuruluma açılmıştır. Bina sahibinin isteğine göre yerleştirilen kamera ve alarm sistemlerini telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Ülke dışında bile olsanız internet bağlantısı sayesinde binanızın etrafında ve içinde neler olup bittiğini takip edebilirsiniz. Kamera kurulumları yapılırken network bağlantı izni verilen cihaz eklemeleri de yapılır. Bu cihazlar dışında farklı cihazlardan kamera girişler engellenmiştir. Bu durumda kişiler her açıdan güvenlik altına alınmıştır. Yabancı kişilerin kamera bağlantılarına girmeleri ve uzaktan kontrol etmeleri engellenmiştir.

Geçiş Kontrol Hizmetleri

Güvenlik firmaları arasında network kurulumuna yer veren ve geçiş kontrol takipleri hizmeti sunan güvenilir adrestir. Bilgisayar modundan telefon moduna geçebilen, kamera çekim kayıtları ile her yerden takip edilebilir sistemi getirilmiştir. 7/24 açık kalan network kayıtları ve güç kaynağı sayesinde geçiş kontrolünde aksaklık olmadan çekimler saniye saniye kontrol altını alınıyor. Mobil izleme desteği ile siber kayıt cihazlarını daha aktif kullanabilir ve olabilecek her zararın önüne uzaktan kontrol yardımı ile geçmiş olursunuz. Enerji tüketimi ve batarya kullanımı olmadan elektrikler gitse bile güç kaynağı sayesinde kameralar alarmlar ve diğer güvenlik sistemleri devrede kalarak çalışmaya devam eder. Bu durumda bile kayıt geçişleri cihazlar arasında taşınabilir. Kamera ekran geçişlerini hızlı ve anlık olarak yapabilirsiniz. Kamera görüntü bölmelerinin fazla olması ve bakış açısına göre cihazlarda yer alan kontrol ekranlarına sahiptir. Bu sayede aynı ana birçok kamera bakış açısından iç ve dış alanlar takip edilebilir.

Güç Kaynağı Sistemleri

Güç kaynağı sayesinde elektriklerin ve internetin olmadığı durumlarda kayıtlara devam eden bir sistem düzeneği geliştirilmiştir. Buna güç kaynağı ismi veriliyor. Güç kaynağının kurulumu sonunda kameralar çekimlerine kapatılana kadar devam eder. Her durumda geçişleri sağlayan, görüntü kalitesini yüksek tutan ve elektrik, internet ve diğer bağlantılardan etkilenmeyen bir güç kaynağı kurulumu vardır. Güç kaynağının en çok tercih edildiği yerler AVM, hava limanları, terminaller ve diğer toplu kullanılan yaşam alanlarıdır. Bu yerlerde kişilerin güvenliğini sağlamak için uzun ömürlü güç kaynağı kurulumları yapılıyor. Genel verilen hizmet kurulumlarının yanında evleriniz içinde aynı kurulumları yaptırmak mümkün.

Tüm bu hizmetlerimizden sizde faydalanmak istiyorsanız hemen ücretsiz teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ara
Haritada Gör