Hakkımızda

Hakkımızda

Siber Güvenlik 2016 yılında, “Güvenlik Sistemleri ve Teknolojik Ürünler” alanında faaliyet göstermek üzere Hatay’da kurulmuştur.
Anahtar teslim çözümler sunan firmamız, güvenlik sistemleri projelendirme ve teknik destek konusunda profesyonel bir yaklaşıma sahiptir.

İlkelerimiz

• Rekabet ederken kaliteden vazgeçmemek.
• Ucuz ürün değil, kaliteyi ucuza sunmak.
• Dürüstlük.
• Söz verilen zamanda, söz verilen işi teslim etmek.
• Disiplinli çalışmak ve bu disiplinden vazgeçmemek.
• Hiçbir sistemi, ürünü parlatarak, göz boyayarak değil, artılarıyla ve eksileriyle tanıtarak müşterilerimizi bilgilendirmek, bunu yaparken müşteriyi manipüle edici davranışlardan uzak durmak.
• Satış sonrası kaliteli hizmet ve teknik servis sağlamak.

Misyonumuz

Teknolojideki ilerlemenin yüksek ivme kazandığı günümüzde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sürekli olarak araştırmak ve her müşterimizi, ayrı bir proje olarak görmektir.
Güçlü tedarik ağımız, ve çözüm ortaklarımızla, her projeye, ne katabiliriz, nasıl daha optimum çözümler sunabiliriz sorusunu kendi içimizde, sürekli tekrarlamaktayız.
Müşterilerimizin mekanlarını işletmelerini kendi işletmelerimiz mekanlarımız olarak görmekte, biz bu işten ne kazanırız demeyip, önceliğin müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması prensibimizi zorlu rekabet koşullarında korumaktayız.
Kaliteli yerli ürün üreten Türk firmalarının ürünlerini takip ve tavsiye ediyor, ülkemizin ekonomik olarak çıkarlarını gözetiyoruz.
Siber Güvenlik yüksek ivme ile gelişiyoruz.

Vizyonumuz

Gerçek ve tüzel kişilerin güvenlik sistemleri, zayıf akım sistemleri, ve hizmet verdiğimiz diğer teknoloji çözümleri ihtiyaçlarında hafızalara gelen ilk marka olmak, rasyonel yaklaşımımızla, güvenilirlik, kalite ve dürüstlüğümüzle, faaliyet gösterdigimiz alanlarda markalaşmaktır.

Referanslarımız

Ara
Haritada Gör