Kamera sistemleri yaşadığımız zamanın en koruyucu güvenlik sistemleri olup İskenderun-Hatay ilinde hizmet veren firma güvenlik açısından kamera sistemlerinin en iyisini ve en kalitelisini müşterilerine sunar. Sunduğu markalardan biri olan Haikon dünyanın tercih ettiği bir kamera markası olup zengin özellikleri içermektedir.

Firma Seçerken Neye Dikkat Edilmeli?

Bir firma profesyonel, anlamda ve geleceğe yönelik iş yapma vizyonunu taşımak istiyor ise referanslar firma için önemli bir reklamdır. İşini takip eden ve işini ciddiye alan firma bu referanslara dikkat etmektedir.

  • Verilecek hizmetin en iyi kalitede olması
  • Piyasada merdiven altı üretim yapmayan ürünlerin kullanılması
  • Ürünlerin servis hizmetlerinin düzenli ve kesintisiz yapılması
  • Kullanımı pratik özellik taşıyan ürünlerin tercih edilmesi
  • Alanında uzman ekip ve ekipmana sahip olunması ve
  • Güvenilirlik

Kamera sistemleri kurulum ve alımı yapılacak firmanın temel özellikleri olması gerekir ki bu bahsi geçen özelliklerin tamamı İskenderun kamera satışı yapan firma tarafından sağlanır.

İskenderun ilinden Dörtyol çevresine kadar kamera hizmet satış noktası olan firma sizlere hizmet etmeyi kendine görev bilir.

Neden Haikon

Firma kendi imajı ve müşteri güvenirliliğini test etmiş ise kullandığı malzemeler de imajına etki eder. Çin malı Haikon markasının disbritörlüğünü kullanıyor olması yeterli sebep olmakla birlikte markanın genel özellikleri de kamera sistemlerinde Haiko’nun seçilmesinde etken. Kamera tasarım olarak güzel. Görüntüde netlik, kablolar, kayıt cihazı ve diğer materyaller sorunsuz, 720 TVL, 1.3 Mega pixel sensöre sahip ve Haikon HD-TVI megapixel görüntü uzaktan izlemede network kalitesinde, detaylı görüntü sunma özellikli sorunsuz geri izleme, uzun süreli kayıt tutma özellikli ve profesyonelce imal edilmiştir. Uygun fiyatlı ve uzun randımanlı olması bakımından tercih edilmektedir.

Bu sistemler tercih doğrultusunda analog ve ip olarak iki farklı kullanım özelliğine sahiptir.

Satışını yaptığı alanlarda teknik destek olanağının sunulması Haikon markasını kullanmanın gerekleri arasındadır.

Hizmet Alanı

İskenderun/ Hatay merkezde kamera sistemleri üzerine hizmet veren firma Dörtyol ve Arsuz bölgelerine de hizmet götürmektedir. Tüm Hatay ilçelerinde bulunan iletişim merkezleri Arsuz için de geçerli olup istenilen noktalarda güvenlik kameralarının kurulum ve servis hizmetlerini veren firma kamu kurum ve kuruluşlar dahil, inşaat, taşımacılık, eğitim, finans kurumları, enerji, ısısız yerleşim alanları, cadde sokak, özel iş yeri ve meskenler gibi pek çok kurulumu sağlamaktadır.

Ücretsiz Keşif

Bölgenin tamamına hitap edecek potansiyele sahip olan firma istenilen zaman diliminde istenilen noktada hazır olmakta ve ücretsiz keşif yapmaktadır. Alanında profesyonel çalışan elemanlar uygun nokta tespitleri yapıp istenilen sayıda Haikon marka kamera sistemini belirlenen bölgeye kurmakta olup güvenlik tedbirlerinize destek olmaktadır.

Bakım ve Onarım

Piyasada uygun fiyata satılan Haikon kamera sistemlerinin yetkili bayisi olan firma keşif, kurulum ve montaj, kullanım bilgi sunumu, servis hizmetleri ve oluşabilecek kullanım hatalarına bağlı bakım ve onarım hizmetlerini de sunar.

Ara
Haritada Gör