Günümüzde büyük küçük tüm yerleşim yerlerinde güvenlik sorunları her geçen gün büyümektedir. Kötü niyetli kişileri engelleyerek, eşya veya bilgi çalınmasını önlemek için çeşitli güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Ev ve iş yerlerimizi için öncelikle güvenlik kamera sistemleri ile yangın alarmı gibi çeşitli alarm sistemleri taktırırız. Firmamız Hatay ve İskenderun merkezleri ile çevrelerinde her türlü güvenlik sistemleri kurulumu yapmaktadır. Ev ve iş yerlerine sonradan güvenlik sistemleri kurdurmak isteyenler, bina duvarlarının zarar görüp görmeyeceğini merak etmektedir. Firmamız yapmış olduğu tüm güvenlik sistemleri kurulumlarında ev ve iş yerlerine her hangi bir zarar vermeden ve çevreyi kirletmeden çalışmalar yapmaktadır.

Güvenlik Sistemlerinin Kurulması

Güvenlik kamera sistemleri çeşitle olaylar için en büyük önleyici unsurdur. Siber saldırılara karşı siber güvenlik sistemleri ile ise kurumlarınıza ait bilgilerin çalınması ve bilgilerin zarar görmesi önlenmektedir. Firmamız güvenlik sistemleri olarak, ip kamera sistemleri, yangın alarm sistemleri, siber güvenlik sistemleri, kesintisiz enerji kaynağı için güç kaynağı sistemlerinin kurulumunu yapmaktadır. Tüm ekiplerimiz eğitimli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çalışma alanlarında, kurulum yaparken, bulunulan alana hiçbir zarar vermeden ve döşenen network kablo sistemleri duvar dekorasyonuna uygun kablo kanalları kullanılarak görüntüyü bozmadan döşenmektedir.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemlerinde merkezi sistem kurulumları yaparak, tüm sistemi bir noktadan yönetmenize ve gerekli ayarlamaları yapmanıza olanak sağlamaktayız. Caydırıcılık ve güvenlik için kullanacağınız güvenlik kamera sistemlerinin kaliteli ürünlerden kullanılması, verimli sonuçları almanızı kolaylaştıracaktır. Kamera kayıtlarının görüntü özelliklerinin iyi olması için, çözünürlük özelliklerinin yüksek olması ve sonradan fark edilen bazı olayların çözümünün kolaylaşması için görüntü depolama alanlarının büyük olması ve kayıt gün sayısının daha fazla olmasına dikkat edilmelidir. Ekiplerimiz bina konumuna göre kullanılacak kamera sayısı ve kamera özelliklerini belirler, sizlerin onayı ile kurulum işlemlerine başlarlar.

Siber Güvenlikte Nelere Dikkat Edilmelidir?

Firmamız hem güvenlik kameraları hem de siber güvenlik sistemleri üzerine çalışmalar yapmaktadır. Siber güvenlik sistemleri, network sistemleri üzerinden hizmet veren kurumunuza ait veri depolama cihazları ve web sistemlerine sızma çalışmalarını önlemek için yapılan çalışmalardır. Kurumlar için çevre güvenliği kadar bilgi güvenliği de büyük önem taşımaktadır. Kurumunuzun yapısına göre en uygun siber güvenlik sistemlerini sizlere önermekteyiz ve kurmuş olduğumuz sistemler ile bilgilerinize izinsiz erişimleri önlemekteyiz. Şirketlerde genellikle kötü niyetli kişiler ile rakipler arasında çeşitli siber saldırılar yapılmaktadır. Siber güvenlik sisteminiz güçlü ise rakiplerinizin ve kötü niyetli kişilerin amaçlarına ulaşmasını önlemiş olacaktır.

Güvenlik Sistemlerinde Kalite

Firmamız tüm çalışma alanlarında müşterilerine kaliteli ürünleri önermekte ve kaliteli ürünlerin satışlarını yapmaktadır. Kamera sistemleri ile kaliteli görüntü elde edebilmek için, kullanılacak optik merceklerin kaliteli olması, kamera çözünürlük özelliklerinin yüksek olması, daha kaliteli görüntü elde edilmesini sağlayacaktır. Siber güvenlik sistemlerinde de, kaliteli yazılımların kullanılması sızmaları daha iyi önleyecek, bilgi güvenliğinizi daha iyi sağlamış olacaktır.

Faaliyetlerimiz

Güvenlik sistemleri üzerine uzun yıllardır hizmet veren ve gerekli bilgi birikimine sahip olan firmamız, müşteri odaklı olarak çalışmakta ve kaliteli hizmetler üretmektedir. Güvenlik sistemlerinde daha fazla verinin aynı anda taşınmasını sağlamak için fiber optik sistemlerin kullanılmasına başlanmıştır. Yaptığımız çalışma planlamaları ile yakın zamanda fiber sonlandırma işlemlerini yapmaya başlayacağız. Fiber optik kablolar saç kalınlığında cam kablo olarak bilinir ve ışık kırılmalarını önleyerek veri akış hızını artırmaktadır. Yeni çalışmalarımız ile daha iyi güvenlik sistemlerinin kurulmasını sağlamaya, daha güvenli ortamlar oluşturmaya sağlamaktayız.

Ara
Haritada Gör