Dünya geliştikçe ve nüfus kalabalıklaştıkça yaşamın her alanında güvenlik sorunları artmakta ve güvenlik tedbirleri öncelikli olmaya başlamaktadır. Evlerimiz ve iş yerleri için alınabilecek güvenlik önlemlerinin en önemli unsurları ise güvenlik kamera sistemleridir. Kurulacak olan güvenlik kamera sistemi ile belirlenen alanların görüntüleri kesintisiz olarak kaydedilir ve daha sonra olan olayların tespiti için görüntü kayıtları incelenerek olaylar hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir.

Güvenlik kamera sistemleri olayların tespit edilmesinden daha ziyade caydırıcı özelliğinden dolayı tercih edilmektedir. Firmamız İskenderun ve Hatay çevresinde her türlü güvenlik kamera sistemleri kurulumu yapmaktadır. Firmamız siber güvenlik sistemleri ve alarm sistemleri kurulumlarında büyük başarılar kazanmıştır.

Güvenlik Kameraları

İnsanlar tüm alanların güvenliklerinin sağlanabilmesi için artık güvenlik kamera sistemlerini tercih etmeye başlamışlardır. Güvenlik kamera seçimi yapılırken, kameraların görüntü kalitelerinin yüksek olması, 7/24 kayıt yapabilir özellikle ve uzun süre kayıt saklayabilir özellikle olmasına dikkat etmelidir. Görüntülerin kaydedilebilmesi için DVR kayıt cihazları veya normal bilgisayar sistemleri kullanılabilir. Bu cihazlardaki depolama alanlarına göre kayıt saklama süresi ayarlanabilmektedir. Firmamız her türlü güvenlik sistemleri, alarm sistemleri için geniş depolama alanına sahip kayıt cihazlarının kullanılmasını önermektedir. Kamera seçiminde kullanım alanına göre (iç mekan, dış mekan) farklı özelliklerde seçimler yapabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri Kurulumu

Firmamız merkezi güvenlik kamera sistemleri kurulumları yaparak, sizlerin güvenliğini sağlamaya çalıştığınız tüm alanların görüntülerinin ve alarm sistemlerinin bir noktadan yönetilmesini sağlamaktayız. Güvenlik kamera sistemleri kurulumu yapılmadan önce, sistemin kurulacağı tüm alanlar üzerinde keşif yapılır ve kullanılacak olan malzeme, kamera sayısı, kayıt üniteleri gibi gereksinimlerin tespiti yapılır.

Firmamız güvenlik kamera sistemleri için gerekli olan tüm malzemelerin temini ve satış işlemlerini de yapmaktadır. Tecrübeli ekiplerimiz tarafından istediğiniz yere kamera sistemi kurulur ve çalışır vaziyette sizlere teslim edilir. Hizmetlerimiz arasında sadece güvenlik kamera sistemleri değil, bilgi güvenliğinin sağlanabilmesi için gerekli olan siber güvenlik sistemlerinin kurulumu da tarafımızdan yapılmaktadır.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Siber güvenlik ve çevre güvenliği için kurdurmayı düşündüğünüz sistemi belirlerken, ihtiyacınızın ne olduğuna ve bulunduğunuz alanın fiziki yapısına göre uygun seçim yapmalısınız. Firmamız bu konuda sizlere gerekli keşif işlemlerini yaparak yardımcı olacaktır. Bilgi güvenliği için sızma tehditlerini ortadan kaldırabilecek sistemin olmasına dikkat etmelisiniz. Alarm sistemi, yangın alarmı, network sistemleri için kaliteli ürün seçimi yapmalısınız. Güvenlik kamera seçiminde Ip kamera çözünürlük kalitesi görüntü kalitesi açışından her zaman önemlidir. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar başında yüksek çözünürlük kalitesinde görüntü ve uzun kayıt süresi sağlayan depolama cihazı gelmektedir.

Kamera Seçimi

Güvenlik tedbirlerini artırmak için kamera seçiminde, kameranın kullanılacağı alanda bulunan ışık yoğunluğuna göre kamera özelliklerinin seçilmesi önemlidir. Kameranın görüntüyü net algılayabilmesi için arka plandan gelen ışık oranına göre kameranın konumlandırılması ve özelliklerinin belirlenmesi gerekir. En iyi görüntü kalitesi için ışık patlamalarını önleyen özelliklere sahip olmalıdır.

Çalışmalarımız

Firmamız yaptığı tüm işlerde müşteri memnuniyetine önem vermekte ve kaliteli hizmetler üretmeye çalışmaktadır. Daha kaliteli hizmetler verebilmek için yakın zamanda fiber sonlandırma işlemlerine başlayacaktır. Fiber sistem görüntü ve veri transferinin daha hızlı, daha kaliteli yapılmasını sağlamaktadır. Fiber sonlandırmalar kabloların bir kutu içerisinde sonlandırılması ve buradan özel aparatlar ile diğer noktalara bağlantı sağlanmasıdır. Fiber çalışmalar yaparak veri kaybını en aza indiren optik kablolar sayesinde daha fazla verinin taşınmasını sağlamaya çalışacağız. Güvenlik sistemlerinin tüm alanlarında müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Ara
Haritada Gör