Firmalar İçin Neler Sunuyoruz?

Firmalar ve diğer büyük çalışma kuruluşlarının güvenlik, işleyiş, mal kontrolünün sağlıklı takip edilmesi için siber aygıt hizmetleri geliştirilmiştir. Kurulumların usta ellerden geçmesi ve network bağlantılarının uzman çalışanlar tarafından yapılması sunulan hizmeti daha kaliteli hale getirmiştir. İskenderun bölgesinde büyük fabrikalar, iş yerleri ve firmalara özel kamera, alarm, güç kaynağı kurulumları yapılıyor. Bu hizmetlerden faydalanmak için firma iletişim adreslerinden siber güvenlik sistemleri hakkında daha detaylı bilgi alınabilir.

Firmalara Özel Çok Amaçlı Kamera Kurulumları

Bir kamera ile neredeyse altı kamera görüntü özelliğini veren cihazlar bulunuyor. Kamera sistemleri ve tercih edilen ekipman malzemeleri ile geniş bir görüntü alanına yayılan metrajları yakın hale getirecektir. En uzaktaki hareketliliği algılayan ve çekimini zoom özelliği ile yapan ayarları mevcuttur. Böylece firmaların, fabrikaların ve diğer iş sahalarının güvenlik önlemi alınmış olur. Olası doğal afet ve hırsızlık durumuna karşı kamera ve alarm sistemi ile koruma altına almış olursunuz. Kamera sistemleri uzaktan kontrol edilebilen ve 7/24 açık kalan güç kaynağı sayesinde tam anlamı ile istenilen hizmeti vermiş olur.

Gelişmiş Alarm Sistemi Kurulumları

Firma malzeme deposunun kontrolü ve iş giriş çıkışlarını kontrol altına alan kamera düzenekleri ekleniyor. Her kamera düzeneğine müşteri isteğine göre alarmlar ekleniyor. Alarmlar çok fonksiyonludur. Sadece soygun ya da yangın durumlarında değil, cihaz ile network bağlantısı kuran müşteri isteğine göre alarm verme durumları değiştirilebilir. Büyük firmalarda binlerce çalışanın güvenlik altına alındığı ve çalışmaları gün içinde takip altına alınan alarm ve kamera sistemleri vardır. Manuel alarmlar ve diğer network alarmları ile kurulumu yapılan aygıt istenildiği zaman devreye sokulabilir.

Firmalara Özel Network Güvenlik Kurulumu

Güvenlik firmaları için çalışmaları kontrol altına almak ve ürünlerin güvenli şekilde saklanması için kamera takibine ihtiyacı olacaktır. Fakat sürekli kamera başında olunmayan durumlarda ekran takibi nasıl yapılabilir? Bunun bilincinde olan firma kamera takiplerini network ile uzaktan izleme altına almıştır. Müşteriler firmalarının ya da fabrikalarını oturdukları yerden cep telefonlarından izleyebilecek. Bunun için firmalar için network bağlantısı sayesinde alarm ve kamera sistemleri daha aktif halde kullanılmaya başlanmıştır. Network sisteminin aktif hale gelmesi için kayıtlı olan IP adreslerinin aktif edilmesi gerekiyor. Kamera üzerinden yapılan işlemleri takip altına alan cihaz tanıma özelliğine sahip siber güvenlik ağ yapısına sahiptir.

Geçiş Kontrolü Sistemleri

Bilgisayar başında takip ettiğiniz kameraları farklı taşınabilir cihazlardan da takip etmek mümkün. Bu sayede hırsızlık durumunda kişilerin yeri tespit edilerek gerekli işlemler için harekete geçilebilir. Geçiş kontrolü ile görüntüler arasında saniyelik hızlı geçişleri yapabilirsiniz. Bağlantılar güvenli alt yapı ağları ile koruma altına alınmıştır. Böylece kameraları müşteri ve çalışanları dışında yabancı kişilerin bağlanarak görmesi engellenmiştir. Kamera kayıtlarının kontrol altına alınmaya çalışması ve hacklenmesi durumuna karşı siber güvenlik önlemleri alınmıştır. Bilgisayar ekranındaki kamera görüntüsünü telefon ekranına hızlı şekilde aktarabilirsiniz. Aynı ekran üzerinde birden fazla bölgeye yerleştirilen kamera kayıtlarını aynı anda takip etmek mümkündür. Firmanızı korumak için bu hizmetten yararlanmanız tavsiye edilir.

IP Numarasına Bağlı Kamera Sistemleri

Bina ve çalışma sahalarına yerleştirilen kamera düzeneklerini taşınabilir cihazlardan her an takip etmek için IP tanımlaması istenir. IP tanımlaması sayesinde kamera düzeneğine bağlı olan şifreleme yöntemi ile ancak kamera görüntülerine giriş yapılabilir. Geçiş kontrolleri sayesinde IP numaralarını doğrudan algılayan aygıtlardır. Bu sayede firma sahibi ve diğer görevli çalışanlarının gün boyu alarm ve kamera aygıtlarını daha rahat kontrol etmesi sağlanır. IP adresi okutulan, tanımı yapılan cihazlar doğrudan ana kamera ve alarm sistemi ile bağlantı kurabilir. Yabancı cihazlara açık olmayan kamera bağlantıları ile uzak bölgelerden sadece IP adresi ile kameraya girişler mümkündür. Bu durum firma sahiplerinin ülke dışında olması ya da farklı bölgede olması işlerin uzaktan takibini izlemesine kolaylık sağlayacaktır.

Leave a reply

Ara
Haritada Gör