Tüm güvenlik sistemleri elektrik enerjisi ile çalışan sistemlerdir. Güvenlik kamera sistemleri olsun, siber güvenlik yazılım sistemleri olsun elektrik kesintilerinden etkilendiği durumlar bulunmaktadır. Firmamız yapmış olduğu tüm güvenlik sistemleri kurulumlarında sorun yaşanmaması için sisteme güç kaynağı cihazı da dahil etmektedir.

Çünkü bulunulan yerin konumuna veya çeşitli doğal olaylar sonucunda elektrik kesintilerinin yaşanması muhtemeldir. Elektrik kesintisi yaşandığında güvenlik alanında sorun yaşamamak için, sistemi kurdurduğunuz yere güç kaynağı sistemi veya jeneratör sistemi kurdurmalısınız. Güvenlik sistemlerinin kapanması veya çalışmaması güvenlik açısından oluşabilecek büyük zafiyetlere yol açabilecektir. Firmamız hazırlamış olduğu tüm projelerinde, güç kaynağı sistemini zorunlu olarak göstermektedir.

Güvenlik Sistemleri

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde tüm işlemler elektronik ortamlarda yapılmaktadır. Güvenlik kamera sistemleri kurarak, evinizi ve iş yerinizi uzaktan görüntülü olarak kontrol edebilirsiniz. Özellikle evlerinde çocuk baktıran aileler güvenlik kamera sistemleri ile iş yerlerinden evlerini izleyerek çocuğunu takip edebilmektedir. Aynı şekilde çeşitli nedenlerle iş yeri dışında bulunan bir işveren, uzaktan erişim ile iş yerini ve çalışanlarını kameralar ile kontrol edebilmektedir. Güvenlik kamera sistemleri aynı zamanda yaşanacak veya yaşanmış olan olayların çözümünü kolaylaştırmakta ve caydırıcı etki oluşturmaktadır.

Siber Güvenlik Sistemleri

Firmamız Hatay ile İskenderun illeri ve çevrelerine hizmet vermektedir. Kuruluşlardan gelecek teklifler üzerine ülkemizin her yerine hizmet götürmektedir. Her türlü iş yeri için güvenlik kamera sistemleri, yangın alarm sistemleri, network sistemleri ile siber güvenlik sistemleri kurulumlarını yapmaktayız.

Siber güvenlik sistemleri son yıllarda tüm işlerin internet üzerinden yapılması, kuruluşların hizmetlerini ve ürünlerini internet üzerinden pazarlama başlamasından sonra önem kazanmaya başlamıştır. Tüm rekabetin sanal ortam üzerinde yapıldığı günümüzde rakip firmaların bazıları karşı firmalara zarar vermek adına çeşitli siber saldırılar ve sistemlerine sızma girişimlerinde bulunmaktadırlar. Siber güvenlik sistemleri kurarak kurumunuzu ve kurumunuza ait tüm bilgileri koruma altına almaktayız.

Güvenlikte Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenlik sistemlerinde dikkat edilecek konular başında kalite ilk sırada gelmektedir. Öncelikle firmamız gibi alanında uzmanlaşmış olan kuruluşlardan hizmet almayı tercih etmelisiniz. Tüm güvenlik sistemlerinde kullanılacak olan ekipmanların kaliteli marka ve ürünlerden olmasına dikkat etmelisiniz. Kaliteli güvenlik kamerası daha dayanıklı olacak ve kaliteli görüntülerin yakalanmasını sağlayacaktır. Ayrıca görüntü kayıt yerlerinin güç kaynağı ile desteklenmesini sağlamalı ve kayıt işleminin kesintisiz yapılmasını sağlamalısınız. Siber güvenlik alanında da test edilmiş sistemleri kullanmanız önerilmektedir. Kaliteli yazılım sistemleri sayesinde verilerinizin korunmasını en iyi şekilde sağlamış olacaksınız. Firmamız sizlere en iyi ürünleri ve yazılımları sunacaktır. İstediğiniz güvenlik sistemleri cihazlarını ve aparatlarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Kalite

Güvenlik sistemleri hem kendinizi, hem malınızı korumak için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Güvenlik sistemleri kaliteli ve iyi yapıldığında caydırıcılık özelliği daha fazla olacaktır. Görüntü kalitesi yüksek cihazların kullanılması en iyi görüntünün elde edilmesine ve yapılacak teşhislerin doğru yapılmasına yardımcı olacaktır. Bilgi güvenliği için kaliteli yazılımların kullanılması ise verilerinize izinsiz erişimi tamamen engelleyecek ve tam koruma sağlayacaktır.

Güvenlik Sistemlerinde Bizler

Yaptığımız tüm çalışmalarımızda müşterilerimizin memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunumu önceliğimiz olmuştur. Her türlü ev ve iş yerleri için alarm sistemleri, network sistemleri, Ip kamera sistemleri kurulumu ile siber güvenlik sistemleri kurulumlarını özenle yapmaktayız. Kendimizi sürekli geliştirmekte ve yakın zamanda fiber sonlandırma işlemlerini tamamlamak üzereyiz. Fiber optik sistemlerini kurarak verilerinizin daha hızlı aktarılmasını ve aktarımlarda kesintilerin yaşanmasını önlemeye çalışmaktayız. Fiber sonlandırma kutuları ile yaptığımız sonlandırma bölümünden ilgili alanlara bağlantılar vermekteyiz. Tüm güvenlik işlemlerini güvenle yapmaktayız.

Ara
Haritada Gör