Bebek monitörleri, ebeveynler ve bakıcılar için güvenlik duygusu sağlayabilir. Sadece kameralar düzgün kullanılmalıdır. Bebek monitör sistemleri olarak da bilinen, bebek monitörleri olarak da bilinen, günlük yaşamınızı kolaylaştıran sistemlerdir. Ebeveynlere, aynı zamanda yaşlılara bakım verenlere de bir güvenlik duygusu sunarlar.

Elbette bunları uygun şekilde kullanmak yeterlidir. Bu yüzden, cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bazı yararlı ipuçlarını sizler için topladık ve sizleri Hatay ve İskenderun’daki şubelerimize beklemekteyiz. Eğer satın almayı düşündüğünüz kamera sistemi varsa her cihazın teknik özelliklerine dikkat etmelisiniz. Bu yüzden kendi ihtiyaç ve önceliklerinize dayalı seçtiğinizden emin olun. Bebek kamera sistemlerimizi Hatay ve İskenderun’daki şubelerimizden bakabilirsiniz.

Kamera Özellikleri

Piyasada bulunan çoğu monitör birbiriyle oldukça benzer, en azından görünüşte. Bununla birlikte, bunların hepsi aynı teknik özelliklere ve işlevlere sahip oldukları anlamına gelmez. Satın almayı düşündüğünüz kamera sistemi, her cihazın teknik özellikleri dikkat etmeli, bu yüzden kendi ihtiyaç ve önceliklerine dayalı kamera seçtiğinizden emin olun. Örneğin, yüksek frekanslı bir dahili telefon sistemine veya hatırlatıcı işlevlerine, oda sıcaklığının bir belirtisine, gereksiniminiz olabilir. Bebek monitörü için uygun seçimlerde ilk yapılacak şey, onun işlevlerini öğrenebilirsiniz. Aldığınız kameranın üreticisinin talimatlarını okumak faydalı olacaktır. Ayrıca hizmet sektörümüzde firma güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, yangın alarmı sistemi, güç kaynağı ve network ürünlerimiz bulunmaktadır.

Taban Kamera Montajı

Daha iyi bir sonuç için, vericinin çocuğun erişemediği ve yaklaşık 2-3 metrelik bir mesafede bulunmadığı bir yere yerleştirin. Monitörlü monitörlere gelince, odanın tam bir görüntüsünü veya bakacağı yeri görmesi için kamerayı nereye yerleştireceğinizi izlemeniz gerekir. Fotoğraf makinesi için ideal bir yer, bebeğin salıncağı yakınında bir mobilya veya başka dayanıklı bir nesnenin içinde ve daha da ideal olarak odanın bir köşesinde bebeğinizi salıncakta herhangi bir yerde görebilirsiniz.

Alıcıyı veya monitörü bir tezgah, masa veya masa üzerine ve genellikle monitörü kolayca izleyebileceğiniz veya çocuğun odasının sesini dinleyebileceğiniz bir noktaya yerleştirin. Bazı sistemlerde kemer klipsleri veya bir boyun askısı vardır, böylece alıcı veya monitör daima yanınızdadır. İdeal bir senaryo, yatak odanıza kalıcı bir yerleştirme yapmak ve sabit şarja gerek duymak için ekstra bir alıcı kullanmak ve evde taşındığınız yerde yanınızda taşıyacağınız bir aparat kullanmaktır.

Web Tabanlı Bebek Monitörlerini

Bebek monitörleri arasında seçenekler vardır, mesela tablet veya telefonunuzdan ses ve görüntü vermek için interneti kullanmaya yardımcı sistemler mevcuttur. Bu sistemler, çevrimiçi güvenlik kameralarının birlikte çalıştığı aynı mantıkla çalışır, ancak bunlara eşlik eden uygulamayı kurmak ve ayarlamak daha basit ve kolaydır. Bununla birlikte, göz önünde bulundurmanız gereken şey, mobil cihazınızda kullandığınız veri planıdır; çünkü uzaktan izleme, mobil İnternet üzerinden kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir. Aksi halde, akıllı telefonunuzun veya tabletinizin, bebekle veya çocukla asla temas etmemesi için bir kablosuz ağa bağlı olduğundan emin olun.

Bakım Ve Güvenlik

Tüm ev aletleri gibi, sisteminizi düzgün bir şekilde korurken, satın aldıktan sonra uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınızı düzgün bir şekilde korumak için abartıya gerek yoktur. Temiz ve nemli bir bez, temizliği için ihtiyaç duyduğu şeydir. Temizlemeden önce tüm kabloları çıkardığınızdan emin olun. Ayrıca, alıcı ve vericiyi, elektrik çarpmasına veya yangına neden olabilecek parçaların hasar görmemesi için daima kontrol etmeniz önerilir. Kameralar ebeveynler veya bakıcılar için bazı bakım anları sunabilir.

Ancak, asla unutmamamız gereken, en iyi ve en güvenilir diyafonlara sahip olsak bile, kişisel denetimin kesinlikle gerekli olmasıdır. Örneğin, ağlarken bebeği dinleyebileceğinizi, ancak bazı durumlarda çok fazla endişe duyduğunuzu da düşünün. Firma güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, yangın alarmı sistemi, güç kaynağı ve network ürünleri bizim sunduğumuz ürünlerdir. Fiber sonlandırma işlerimizde bulunmaktadır. Bize ulaştığınız sürece sizlere kaliteli hizmet vermek zorundayız. Satış noktalarımız Hatay ve İskenderun da bulunmaktadır.

 

Ara
Haritada Gör